𝙊𝙛𝙚𝙧𝙩𝙖

Cześć! Znamy się już z mojego bloga, więc wiesz, że od wielu lat służę w Polskiej Policji. Ale czy wiesz, że poza mundurem realizuję jeszcze kilka innych projektów? Jestem zawsze w ruchu, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje – jak mawia nasz Prezydent, “Ja się cały czas czegoś uczę”. I to właśnie z tego powodu, po godzinach, przeradzam moje doświadczenia i wiedzę w słowa, jako copywriter.

Chciałbym zaprosić Cię do współpracy, niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany szeroko pojętymi finansami, ekonomią, tematami politycznymi, czy też chciałbyś dowiedzieć się więcej o – funkcjonowaniu Polskiej Policji. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w jakimkolwiek z tych obszarów, czekam na Ciebie w zakładce KONTAKT .

Cenię swoje życiowe doświadczenia, zarówno te zebrane na ścieżce prywatnej, jak i w czasie służby. Staram się dzielić nimi, korzystając z każdej okazji do spotkania z ludźmi, do przekazywania wiedzy i do budowania nowych historii. Często prowadzę wykłady, pogadanki i szkolenia dla różnych grup wiekowych, na tematy bliskie mojemu sercu. Uważam, że przekazanie tej wiedzy dalej to nasz obowiązek.

Zastanawiasz się, jakie tematy mogę poruszyć? Oto kilka przykładów:

Rekrutacja do Policji: na co zwrócić szczególną uwagę?
Jak chronić swoje finanse przed inflacją: w co warto inwestować?
Polityka codziennie: jak urzędnicy wpływają na nasze życie?
Zabezpieczanie przyszłości naszych dzieci: jak to robić mądrze?
Emerytura z ZUS: marzenie czy rzeczywistość? Jakie są inne formy finansowego zabezpieczenia?
Polska Policja wobec technologii przyszłości.
Polski rynek pracy w erze migracji i sztucznej inteligencji.
Zasady bezpieczeństwa, które powinien znać każdy z nas.
Inwestycyjny elementarz: zasady, stopa zwrotu, ryzyko.
Policja, a życie prywatne: jak utrzymać zdrowy balans?
Powszechny dostęp do broni palnej: plusy i minusy.

To tylko przykłady. Mogę również przygotować wykład specjalnie dla Twojego wydarzenia. A jeżeli nie możemy spotkać się osobiście – istnieje możliwość przeprowadzenia wykładów online, na przykład przez Skype.

Czekam na Twój ruch ✌